Omschrijving
Ile de Ré : Het gevoel van de Middellandse zee aan de Atlantische Oceaan.
U zult genieten van de stranden met fijn zand, de warme duinen en de verbazingwekkende flora aan de zuidkust van het Ile de Ré. Bij uw gezinsvakantie kunt u afwisselend genieten van spelletjes op het strand en strandvissen, watersport en fietstochten. U kunt fietsen van de zoutpannen naar de vogelreservaten, van kleine
dorpjes met hun typische huizen naar de oesterparken… Vergeet uw badpak en handdoek niet. In Le Bois Plage zal uw camping u hartelijk ontvangen met een gezellige atmosfeer en sympathiek amusement.
Troeven van de camping.
Directe toegang tot het strand, zwembad en winkels aan de ingang van de camping (Bar en snackbar/pizzeria).
De grootste markt van het eiland op 800m (open 7/7), parkeerterrein en serviceplaats.
Infrastructuur
Speelterrein voor kinderen met springkussen, gemeenschappelijke barbecueplaats, terrein voor pétanque, tafeltennistafel, activiteitenzaal voor kinderen.
Zwembad bij de ingang van de camping (tegen betaling), toegang voor gehandicapten tot sanitaire voorzieningen, babywasruimte, serviceplaats voor campers.
Faciliteiten op de locatie
Toeristische informatie bij de receptie, broodverkoop in juli/augustus, wasmachine, wasdroger, tafeltennisbat (lening tegen borg), bar/snackbar/pizzeria bij de ingang
van de camping, WiFi hotspot.
Kortbij
Kanovaren in de marais, strandvissen, jetski, waterskischool, zeilschool, catamaran, vissen in de branding, paardrijden, uitstappen te paard, fietsverhuur.
Zee, dichtstbijzijnde strand (vanaf receptie): 120 m
Dichtstbijzijnd dorp: 800 m
Dichtstbijzijnde levensmiddelenwinkel: 800 m
Activiteiten
Kinderclub (6 tot 12 jaar) van 04/07 tot 29/08 (behalve op zaterdag en zondag) : knutselen, sport en spel, strandvissen,…
Tieners/Volwassen van 04/07 tot 29/08 : overdag (meerdere keren per week) : sportieve activiteiten, fitness, begeleide uitstappen, petanquetornooien.
‘s avonds (meerdere keren per week) : karaoke, loto, fuiven, clown, muziekoptredens.
In de buurt
Cruises tussen de eilanden (Aix, Oléron, Fort Boyard), museum voor de Oesterteelt, coöperatieve wijnkelder, platin Museum (ecomuseum gewijd aan de maritieme en volkstradities van het Île de Ré), het ecomuseum van de zoutpannen, vuurtoren van de walvissen.
Niet te missen : Markt van Le Bois Plage (elke dag van april tot september).
Aquarium van La Rochelle
Goed om weten
Gedurende het hoogseizoen is elke gast verplicht een identificatiearmband te dragen op de camping.
Alleen elektrische barbecues zijn toegestaan.
Gecombineerd verblijf.
Als u twee achtereenvolgende weken boekt op twee verschillende campings, biedt Campéole u 5% korting aan op de goedkoopste week.