Omschrijving
Een uitzonderlijke camping temidden van bergen en meren, favoriet van natuurliefhebbers.
Camping Le Clos du Lac ligt aan de zuidingang van het Parc des Ecrins, op een hoogte van 1.485 m. De site wordt omgeven door een prachtige bergketen en ligt niet ver van een uitgestrekt meer van 5 ha, waar gevist en gezwommen kan worden. Bij het binnenrijden van het dorpje St Apollinaire wordt u meteen verrast door het schitterende uitzicht op het
meer van Serre-Ponçon, dat erg in trek is bij liefhebbers van watersporten. Een zuivere lucht, onvergetelijke uitzichten en het kalme ritme van de natuur... Welkom in Le Clos du Lac !
De troeven van de camping.
Panoramisch uitzicht op het meer van Serre-Ponçon, talrijke wandelroutes, de zuivere lucht (het Bos van Boscodon is de minst vervuilde plaats in Frankrijk), de Week van de Astronomie, meestal de derde week van augustus, de rust en 300 dagen zon.
Infrastructuur
Kinderspeeltuin, springkussen, tafeltennis, terrein voor Pétanque, collectieve barbecue, vernieuwde sanitaire voorzieningen.
Faciliteiten op de locatie
Minisupermarkt (juli/augustus), wasmachine, verhuur ijskast, bruikleen van boeken en spelletjes (tafeltennisbats, etc.).
Kortbij
Vlakbij :
Het meer van Serre-Ponçon, de dorpjes en gehuchten rond het meer van Serre-Ponçon, met tal van kerkjes, kapellen, fonteinen, gemeenschappelijke broodovens en zonnewijzers. Op 100 m, het meer van St. Apollinaire waar men kan zwemmen.
Dichtstbijzijnde stad of dorp: 2,2 km.
Dichtstbijzijnde levensmiddelenwinkel :
Laagseizoen: 10 km
Hoogseizoen: ter plekke.
In de buurt
Embrun met zijn historische centrum, het Parc National des Ecrins, het dierenpark “La Montagne aux Marmottes”, de Abdij van Boscodon, de stuwdam van Serre-Ponçon.
Goed om weten
Elektrische barbecues zijn niet toegestaan.
Gecombineerd verblijf.
Als u twee achtereenvolgende weken boekt op twee verschillende campings, biedt Campéole u 5% korting aan op de goedkoopste week.